26th Nike Maryand State Long Course Championships
Hosted by the Rockville-Montgomery Swim Club
and Sponsored by Nike Swim
May 30-June 1



                              10 & Under Male Individual Scores 
  Place      Name                                Age       Team                Points
      1      Bradley Phillips                       10     CUBU                 131
      2      Mark Sarman                            10     CUBU                 129
      3      Matt Thomas                            10     RMSC                  98
      4      John Kundrat                           10     FAST                  93
      5      Charlie Putnam                         10     MACH                  91
      6      Serge Gould                            10     CUBU                  87
      7      Nicholas Kotonias                      10     MSSC                  86
      8      Eric Kim                               10     MSSC                  81
      9      Danny Sheerin                          10     RMSC                  68
     10      Jack Shu                               10     RMSC                  61
     11      Charles Katis                          10     MACH                  55
     12      Johnnie Germanis                       10     MACH                  52
     13      Paul Trigonoplos                       10     RMSC                  48
     14      Kurtis Ratcliff                        10     UN-MC                 46
     15      Matthew Swallow                        10     RMSC                  38
     16      Nicholas Wimer                         10     RMSC                  36
     16      Jon Pickering                          10     CUBU                  36
     18      Danny Camozzo                          10     CUBU                  34
     19      Mark Gannett                           10     BAC                   33
     20      Adam Pennington                        10     FISH                  30
     21      Tamir Fahmy                            10     RMSC                  21
     22      Alexander Spinard                      10     RMSC                  19
     23      Drew Tomajczyk                          9     MACH                  17
     24      Richard Alloway                        10     UN-TC                 16
     24      Evan Garfield                           9     RMSC                  16
     26      Tyler Wooster                           9     RMSC                  14
     26      Jason Schwartz                         10     CUBU                  14
     28      Atley Kutlucinar                       10     CUBU                  13
     28      Raymond Chi                            10     RMSC                  13
     30      William Cove                           10     RMSC                  12
     30      James Michael                           8     UN-PV                 12
     32      Blake Sundel                           10     PM                     8
     33      Paul Gigioli                            9     CUBU                   5
     34      Robert Hutchison                       10     CUBU                   4
     34      Nir Levy                                9     RMSC                   4
     34      Matthew McJunkin                        9     MACH                   4
     37      Dennis LI                              10     RMSC                   3
     37      Yusuke Inomata                         10     CUBU                   3
     39      CJ Fiala                               10     CUBU                   2
     39      Tucker Simmons                         10     CUBU                   2
     39      Benjamin Paris                         10     FISH                   2
     39      Nick Curl                               9     CUBU                   2
     39      Fletcher Tollefson                      9     CUBU                   2