Fairland Aquatics Swim Team
FAST Qualifier Meet
December 1-2, 2001
Fairland Aquatic Center
PVC-02-1201-10
Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 23.29
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Duda, Nick J 16 Machine-PV 23.59 22.93
2 Collogan, Matt E 17 Rmsc-PV 23.90 23.53
3 Peacemaker, Andrew W 15 Rmsc-PV 23.46 23.63
4 McAteer, Brian D 17 Rmsc-PV 23.52 23.66
5 Olympia, Richard D 17 Cubu-PV 23.58 23.81
6 Gutteridge, Tim J 16 Cubu-PV 23.94 23.87
7 Tsuchitani, Scott C 15 Machine-PV 23.62 23.91
8 Travis, Josh B 17 Machine-PV NT 23.99
9 Cribbs, Matthew C 16 PGKS-PV 24.02 24.03
10 Mechak, Joey T 15 Rmsc-PV 23.58 24.09
11 Stringham, Matt W 17 Machine-PV 24.36 24.10
12 Carman, Roger L 15 Rmsc-PV 24.27 24.16
13 McNeil, Robert W 26 UNAT-PV 24.05 24.19
14 West, Ben K 15 PM-PV 24.50 24.30
15 Harris, Charlie C 16 YORK-PV 24.83 24.32
16 Sessums, Ken B 17 Rmsc-PV 24.17 24.47
17 Eskow, Jon T 15 Rmsc-PV 24.72 24.56
18 Rock, Reza M 15 JFD-PV 25.25 24.68
19 Scott, Charlie W 15 Cubu-PV 25.49 24.81
20 Swann, Rafi P 15 Machine-PV 24.76 24.98
21 Madej, David C 17 Cubu-PV 24.78 25.36
22 Gordon, Jay C 16 Machine-PV 25.99 25.48
23 Magnanelli, Joseph M 16 Cubu-PV 25.41 25.61
24 Tierno, Nick C 15 Cubu-PV 26.23 26.08
25 Goldsmith, Michael P 17 Machine-PV 26.11 26.16
26 Frames, Steve C 15 FISH-PV 26.29 26.41
27 Anderson, Matt R 15 Rmsc-PV 27.61 26.53
28 Weems, Peter M 15 Cubu-PV 26.91 26.77
28 Vann, Michael P 15 PM-PV 25.89 26.77
30 Farrell, Jonathan R 16 Wolverines-PV NT 26.97
31 Kulczycki, Brendan J 16 PGKS-PV 26.10 27.11
32 Kamdem, Henry S 18 FAST-PV 28.03 27.57
33 Finelli, Paul M 14 Cubu-PV 28.19 27.59
34 Siragusa, Matt G 16 PM-PV 27.70 27.73
35 Larkins, Phillip T 15 PM-PV NT 27.95
36 Pawlukiewicz, Alex J 15 YORK-PV 29.41 28.79
37 Glasser, Davis M 16 FAST-PV 30.81 31.45
-- Hart, Chris P 15 FAST-PV 25.17 NS
-- Leber, Jonathan D 17 PM-PV NT NS
-- Stein, Jeff D 15 Rmsc-PV 25.17 NS
-- Knoblach, John J 16 TNT-PV 37.77 NS
-- Davison, Daniel O 16 Cubu-PV 24.01 NS
-- Leontiev, Art 15 Rmsc-PV 23.80 NS
-- Mercer, Clark B 16 Rmsc-PV 24.47 NS
Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 50.79
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Kayagil, Turan A 16 Cubu-PV NT 50.72
2 Mackinnon, Ian D 17 Rmsc-PV 51.48 51.32
3 McAteer, Brian D 17 Rmsc-PV 51.42 51.33
4 Tsuchitani, Scott C 15 Machine-PV 51.12 51.46
5 Carman, Roger L 15 Rmsc-PV 52.19 51.64
6 Gutteridge, Tim J 16 Cubu-PV 51.95 52.23
7 West, Ben K 15 PM-PV 53.90 52.55
8 Peacemaker, Andrew W 15 Rmsc-PV 51.81 52.67
9 Peterson, Tim J 16 Cubu-PV 52.49 52.98
10 Miller, Brendan H 17 Machine-PV 52.44 53.12
11 Sessums, Ken B 17 Rmsc-PV 52.72 53.33
12 Collogan, Matt E 17 Rmsc-PV 53.60 53.56
13 Leber, Jonathan D 17 PM-PV 53.76 53.93
14 Eskow, Jon T 15 Rmsc-PV 54.97 53.98
15 Stringham, Matt W 17 Machine-PV 54.34 54.16
16 Mercer, Clark B 16 Rmsc-PV 53.67 54.30
17 Morris, James E 17 Cubu-PV 52.44 54.48
18 Stern, Zak D 16 Machine-PV 55.19 55.20
19 Travis, Josh B 17 Machine-PV 53.74 55.33
20 McNeil, Robert W 26 UNAT-PV 56.52 55.68
21 Swann, Rafi P 15 Machine-PV 58.55 56.57
22 Anderson, Matt R 15 Rmsc-PV 57.05 57.54
23 Mohoni, Arjun R 15 PM-PV 58.40 57.69
24 Frames, Steve C 15 FISH-PV 57.89 57.90
25 Hess, Joe B 15 Cubu-PV 59.11 57.94
26 Tierno, Nick C 15 Cubu-PV 57.60 58.84
27 Siragusa, Matt G 16 PM-PV 1:01.38 1:00.63
28 Pawlukiewicz, Alex J 15 YORK-PV 1:07.88 1:03.43
29 Glasser, Davis M 16 FAST-PV 1:08.60 1:07.78
30 Kamdem, Henry S 18 FAST-PV 1:03.26 1:08.10
-- Madej, David C 17 Cubu-PV 54.00 NS
-- Quase, Josh R 17 Cubu-PV 52.52 NS
-- Farrell, Jonathan R 16 Wolverines-PV 1:00.08 NS
-- Hart, Chris P 15 FAST-PV 57.01 NS
-- Davison, Daniel O 16 Cubu-PV 55.14 NS
-- Knoblach, John J 16 TNT-PV 1:20.83 NS
-- Leontiev, Art 15 Rmsc-PV 51.49 NS
-- Richards, Tim O 15 Cubu-PV 54.25 NS
-- Stein, Jeff D 15 Rmsc-PV 52.79 NS
-- Magnanelli, Joseph M 16 Cubu-PV 56.36 NS
-- Ott, Matt C 15 Machine-PV 59.11 NS
-- Weems, Peter M 15 Cubu-PV 59.04 NS
-- Walter, Kevin W 18 Cubu-PV 52.18 NS
Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 1:49.59
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Tappis, Chris J 17 Rmsc-PV 1:50.43 1:50.39
2 Deshayes, Gary M 16 Rmsc-PV 1:52.78 1:50.76
3 Morris, James E 17 Cubu-PV 1:52.47 1:51.26
4 Kayagil, Turan A 16 Cubu-PV 1:53.02 1:51.28
5 Carman, Roger L 15 Rmsc-PV 1:53.18 1:52.07
6 Sonley, Ben B 16 Cubu-PV 1:52.15 1:52.50
7 Drumheller, Byron C 17 Rmsc-PV 1:56.55 1:52.98
8 Quase, Josh R 17 Cubu-PV 1:55.16 1:53.98
9 Gutteridge, Tim J 16 Cubu-PV 1:55.31 1:55.05
10 West, Ben K 15 PM-PV 1:57.32 1:56.05
11 Mackinnon, Ian D 17 Rmsc-PV 1:54.85 1:57.57
12 Eskow, Jon T 15 Rmsc-PV 2:04.64 1:59.89
13 Collogan, Matt E 17 Rmsc-PV 2:02.73 2:00.29
14 Peacemaker, Andrew W 15 Rmsc-PV 2:00.39 2:02.55
15 Magnanelli, Joseph M 16 Cubu-PV 2:02.24 2:02.62
16 Hess, Joe B 15 Cubu-PV 2:07.28 2:04.04
17 Mohoni, Arjun R 15 PM-PV 2:03.43 2:04.09
18 Scott, Charlie W 15 Cubu-PV 2:08.91 2:04.44
19 Anderson, Matt R 15 Rmsc-PV 2:05.07 2:06.08
20 Frames, Steve C 15 FISH-PV 2:08.58 2:06.64
21 Fissel, Jeff T 18 Machine-PV 2:10.87 2:09.54
22 Farrell, Jonathan R 16 Wolverines-PV NT 2:10.21
23 Siragusa, Matt G 16 PM-PV NT 2:12.18
24 Weems, Peter M 15 Cubu-PV 2:16.68 2:12.89
25 Larkins, Phillip T 15 PM-PV NT 2:15.99
26 Lehat, Leo V 16 Cubu-PV 2:11.00 2:18.11
27 Aberg, Matt S 16 FAST-PV 2:22.45 2:20.85
-- Miller, Brendan H 17 Machine-PV 2:05.78 NS
-- Duda, Nick J 16 Machine-PV 1:54.51 NS
-- Rock, Reza M 15 JFD-PV 2:15.15 NS
-- Davison, Daniel O 16 Cubu-PV 2:01.22 SCR
-- Dvorak, Marek C 22 FISH-PV NT SCR
-- Peterson, Tim J 16 Cubu-PV 1:54.15 SCR
-- Slear, Dan G 18 Cubu-PV 1:52.04 SCR
-- Knoblach, John J 16 TNT-PV 3:01.58 SCR
-- Mercer, Clark B 16 Rmsc-PV 2:00.86 SCR
-- Stein, Jeff D 15 Rmsc-PV 1:53.91 SCR
Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 57.79
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Deshayes, Gary M 16 Rmsc-PV 58.83 58.90
2 McGillicuddy, Matt A 17 Cubu-PV 59.72 59.74
3 Sessums, Ken B 17 Rmsc-PV 59.71 1:00.13
4 Travis, Josh B 17 Machine-PV NT 1:01.54
5 Gutteridge, Tim J 16 Cubu-PV 1:00.62 1:01.63
6 Tsuchitani, Scott C 15 Machine-PV 1:02.16 1:02.45
7 Galasso, Mike A 15 Cubu-PV 1:00.83 1:02.46
8 Mechak, Joey T 15 Rmsc-PV 1:01.69 1:02.93
9 Miller, Brendan H 17 Machine-PV 59.78 1:03.81
10 Quase, Josh R 17 Cubu-PV 1:03.61 1:05.07
11 Cribbs, Matthew C 16 PGKS-PV 1:04.87 1:05.27
12 Peterson, Tim J 16 Cubu-PV 1:05.23 1:05.44
13 Anderson, Matt R 15 Rmsc-PV 1:05.83 1:06.50
14 Vann, Michael P 15 PM-PV 1:07.85 1:07.78
15 McNeil, Robert W 26 UNAT-PV 1:06.82 1:08.47
16 Tierno, Nick C 15 Cubu-PV 1:09.59 1:08.49
17 Kulczycki, Brendan J 16 PGKS-PV 1:09.85 1:10.91
18 Aberg, Matt S 16 FAST-PV 1:14.00 1:15.51
19 Larkins, Phillip T 15 PM-PV 1:16.10 1:15.94
20 Glasser, Davis M 16 FAST-PV 1:16.37 1:21.24
21 Scott, Tom J 13 JFD-PV NT 1:23.64
22 Kamdem, Henry S 18 FAST-PV 1:24.00 1:25.92
-- Swann, Rafi P 15 Machine-PV 1:03.02 NS
-- Rock, Reza M 15 JFD-PV 1:12.12 NS
-- Knoblach, John J 16 TNT-PV 1:38.95 NS
-- Hart, Chris P 15 FAST-PV 1:03.07 NS
Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 2:05.59
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Mechak, Joey T 15 Rmsc-PV 2:08.77 2:09.35
2 Gutteridge, Tim J 16 Cubu-PV 2:12.79 2:10.30
3 Galasso, Mike A 15 Cubu-PV 2:11.06 2:11.75
4 Sessums, Ken B 17 Rmsc-PV 2:10.34 2:12.51
5 Peterson, Tim J 16 Cubu-PV 2:19.99 2:18.78
6 Anderson, Matt R 15 Rmsc-PV 2:21.36 2:20.54
7 Vann, Michael P 15 PM-PV 2:30.68 2:23.47
8 Nichols, Dan C 12 PM-PV 2:28.68 2:28.42
9 Glasser, Davis M 16 FAST-PV 2:42.00 2:50.44
-- Magnanelli, Joseph M 16 Cubu-PV 2:26.20 SCR
-- Walter, Kevin W 18 Cubu-PV 2:06.64 SCR
-- Weems, Peter M 15 Cubu-PV 2:28.71 SCR
-- Deshayes, Gary M 16 Rmsc-PV 2:06.68 SCR
Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 1:05.99
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Duda, Nick J 16 Machine-PV 1:09.98 1:05.57
2 Kayagil, Turan A 16 Cubu-PV NT 1:06.89
3 Morris, James E 17 Cubu-PV 1:07.49 1:07.49
4 McAteer, Brian D 17 Rmsc-PV 1:06.53 1:07.70
5 Goldsmith, Michael P 17 Machine-PV 1:08.11 1:07.84
6 Quase, Josh R 17 Cubu-PV 1:09.39 1:07.99
7 Peacemaker, Andrew W 15 Rmsc-PV 1:08.10 1:08.39
8 Stringham, Matt W 17 Machine-PV 1:08.55 1:08.41
9 Madej, David C 17 Cubu-PV 1:06.12 1:08.47
10 Travis, Josh B 17 Machine-PV NT 1:08.50
11 Campbell, Tim B 17 YORK-PV 1:06.98 1:08.85
12 Cribbs, Matthew C 16 PGKS-PV 1:08.65 1:08.88
13 Quase, Jake B 17 Cubu-PV 1:09.73 1:08.95
14 Farrell, Jonathan R 16 Wolverines-PV 1:10.30 1:09.55
15 Mackinnon, Ian D 17 Rmsc-PV 1:10.42 1:09.86
16 McNeil, Robert W 26 UNAT-PV 1:10.12 1:10.78
17 Fissel, Jeff T 18 Machine-PV 1:11.22 1:10.97
18 Hess, Joe B 15 Cubu-PV 1:12.19 1:12.16
19 Miller, Brendan H 17 Machine-PV NT 1:12.45
20 Tierno, Nick C 15 Cubu-PV 1:12.05 1:12.53
21 Siragusa, Matt G 16 PM-PV 1:13.54 1:13.37
22 Lehat, Leo V 16 Cubu-PV 1:22.07 1:16.34
23 Weems, Peter M 15 Cubu-PV 1:16.09 1:16.37
24 Frames, Steve C 15 FISH-PV 1:12.56 1:17.13
25 Peterson, Tim J 16 Cubu-PV 1:14.23 1:17.22
26 Kamdem, Henry S 18 FAST-PV 1:17.61 1:19.80
27 Kulczycki, Brendan J 16 PGKS-PV 1:25.80 1:21.09
28 Aberg, Matt S 16 FAST-PV 1:22.05 1:22.02
29 Pawlukiewicz, Alex J 15 YORK-PV 1:28.93 1:22.67
30 Glasser, Davis M 16 FAST-PV 1:28.39 1:27.56
-- Mercer, Clark B 16 Rmsc-PV 1:12.33 NS
-- Hart, Chris P 15 FAST-PV 1:19.76 NS
-- Carman, Roger L 15 Rmsc-PV 1:11.66 NS
Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 2:23.99
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Swann, Rafi P 15 Machine-PV 2:29.61 2:21.46
2 Blau, Christopher S 14 FAST-PV 2:32.68 2:29.99
3 Quase, Jake B 17 Cubu-PV 2:31.21 2:30.01
4 Peacemaker, Andrew W 15 Rmsc-PV 2:29.49 2:30.82
5 Hess, Joe B 15 Cubu-PV 2:31.32 2:32.40
6 Tierno, Nick C 15 Cubu-PV 2:38.71 2:37.05
7 Siragusa, Matt G 16 PM-PV 2:38.20 2:37.06
8 Frames, Steve C 15 FISH-PV 2:41.76 2:49.13
9 Pawlukiewicz, Alex J 15 YORK-PV 2:58.33 2:52.01
10 Vann, Michael P 15 PM-PV 2:56.01 3:00.66
11 Kamdem, Henry S 18 FAST-PV 2:53.63 3:03.38
12 Foster, Colby C 13 Cubu-PV NT 3:16.85
-- Madej, David C 17 Cubu-PV 2:29.95 SCR
-- Weems, Peter M 15 Cubu-PV 2:53.56 SCR
-- Farrell, Jonathan R 16 Wolverines-PV NT SCR
-- McAteer, Brian D 17 Rmsc-PV 2:28.51 SCR
-- Dvorak, Marek C 22 FISH-PV 2:36.61 SCR
Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 57.49
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Gordon, Jay C 16 Machine-PV 1:00.20 57.59
2 West, Ben K 15 PM-PV 59.37 58.32
3 Stern, Zak D 16 Machine-PV 59.31 58.46
4 Drumheller, Byron C 17 Rmsc-PV 59.30 58.57
5 Quase, Jake B 17 Cubu-PV 1:00.21 58.84
6 Miller, Brendan H 17 Machine-PV 59.31 59.37
7 Galasso, Mike A 15 Cubu-PV 59.42 59.71
8 Eskow, Jon T 15 Rmsc-PV 59.70 1:00.42
9 Fissel, Jeff T 18 Machine-PV 1:00.88 1:00.82
10 Morris, James E 17 Cubu-PV 1:01.96 1:01.74
11 Mohoni, Arjun R 15 PM-PV 1:01.78 1:02.87
12 Collogan, Matt E 17 Rmsc-PV 1:03.28 1:03.19
13 McNeil, Robert W 26 UNAT-PV 1:02.14 1:03.35
14 Travis, Josh B 17 Machine-PV 1:05.61 1:05.24
15 Mercer, Clark B 16 Rmsc-PV 1:06.43 1:06.78
16 Vann, Michael P 15 PM-PV 1:08.02 1:07.67
17 Leber, Jonathan D 17 PM-PV 1:14.83 1:13.28
18 Paradis, Luke B 13 Cubu-PV NT 1:17.74
19 Kamdem, Henry S 18 FAST-PV 1:32.74 1:27.00
-- Magnanelli, Joseph M 16 Cubu-PV 1:02.84 NS
-- Hart, Chris P 15 FAST-PV 1:00.97 NS
-- Kozlowski, Joe H 16 Cubu-PV 59.50 NS
-- Davison, Daniel O 16 Cubu-PV NT NS
-- Ott, Matt C 15 Machine-PV NT NS
-- Dvorak, Marek C 22 FISH-PV 1:03.02 NS
-- Knoblach, John J 16 TNT-PV 1:43.47 NS
-- Richards, Tim O 15 Cubu-PV NT NS
Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 2:10.99
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Kayagil, Turan A 16 Cubu-PV NT 2:06.44
2 Sonley, Ben B 16 Cubu-PV 2:15.36 2:09.20
3 Galasso, Mike A 15 Cubu-PV 2:13.12 2:11.72
4 Morris, James E 17 Cubu-PV 2:19.37 2:11.93
5 Quase, Jake B 17 Cubu-PV 2:11.22 2:12.26
6 Drumheller, Byron C 17 Rmsc-PV 2:19.95 2:14.72
7 Olympia, Richard D 17 Cubu-PV 2:22.84 2:14.73
8 Gordon, Jay C 16 Machine-PV 2:15.61 2:16.89
9 Sessums, Ken B 17 Rmsc-PV 2:28.09 2:18.58
10 Magnanelli, Joseph M 16 Cubu-PV 2:19.55 2:19.19
11 Madej, David C 17 Cubu-PV 2:33.54 2:19.51
12 Mohoni, Arjun R 15 PM-PV 2:20.02 2:20.32
13 Eskow, Jon T 15 Rmsc-PV 2:22.12 2:21.95
14 Scott, Charlie W 15 Cubu-PV 2:34.21 2:34.33
15 Todenhoft, Karl N 12 PM-PV 2:48.00 2:45.85
16 Lehat, Leo V 16 Cubu-PV 3:12.11 3:00.10
-- Dvorak, Marek C 22 FISH-PV 2:13.75 SCR
Men 200 Yard IM
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 2:04.99
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 Kayagil, Turan A 16 Cubu-PV 2:07.92 2:06.86
2 Mackinnon, Ian D 17 Rmsc-PV 2:06.64 2:10.03
3 Gordon, Jay C 16 Machine-PV 2:14.53 2:10.64
4 Gutteridge, Tim J 16 Cubu-PV 2:12.67 2:13.26
5 Sessums, Ken B 17 Rmsc-PV 2:12.82 2:13.67
6 Hess, Joe B 15 Cubu-PV 2:20.26 2:17.84
7 Peterson, Tim J 16 Cubu-PV 2:19.89 2:18.07
8 Stringham, Matt W 17 Machine-PV 2:20.04 2:18.71
9 Peacemaker, Andrew W 15 Rmsc-PV 2:16.08 2:19.47
10 Miller, Brendan H 17 Machine-PV NT 2:20.62
11 Fissel, Jeff T 18 Machine-PV 2:20.47 2:20.74
12 Eskow, Jon T 15 Rmsc-PV 2:38.71 2:22.50
13 Tierno, Nick C 15 Cubu-PV 2:24.36 2:24.09
14 Siragusa, Matt G 16 PM-PV 2:26.69 2:25.16
15 Frames, Steve C 15 FISH-PV 2:28.76 2:27.45
16 Leber, Jonathan D 17 PM-PV 2:26.86 2:28.21
-- Mercer, Clark B 16 Rmsc-PV 2:23.81 NS
-- Morris, James E 17 Cubu-PV 2:10.69 NS
-- McNeil, Robert W 26 UNAT-PV 2:30.01 NS
-- Deshayes, Gary M 16 Rmsc-PV 2:09.77 SCR
-- Leontiev, Art 15 Rmsc-PV 2:09.51 SCR
-- Walter, Kevin W 18 Cubu-PV 2:11.24 SCR
-- Richards, Tim O 15 Cubu-PV 2:22.34 SCR
-- Carman, Roger L 15 Rmsc-PV 2:16.53 SCR
-- Ott, Matt C 15 Machine-PV 2:37.10 SCR
-- Stein, Jeff D 15 Rmsc-PV 2:12.62 SCR
-- Knoblach, John J 16 TNT-PV NT SCR
-- Dvorak, Marek C 22 FISH-PV 2:15.54 SCR
Men 400 Yard IM
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 4:25.09
Name Age Team Seed Finals
===============================================================================
1 McGillicuddy, Matt A 17 Cubu-PV 4:27.23 4:33.27
2 Mechak, Joey T 15 Rmsc-PV 4:33.94 4:36.44
3 Mackinnon, Ian D 17 Rmsc-PV 4:35.23 4:38.97
4 Hess, Joe B 15 Cubu-PV 4:51.61 4:52.55
5 Vann, Michael P 15 PM-PV 5:15.88 5:13.47
6 Nichols, Dan C 12 PM-PV 5:44.03 5:17.38
7 Nichols, Quyen A 11 PM-PV NT 5:37.91
-- Quase, Jake B 17 Cubu-PV 4:39.31 SCR
-- Galasso, Mike A 15 Cubu-PV 4:50.93 SCR
-- Dvorak, Marek C 22 FISH-PV 4:52.46 SCR
Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
Meet Qualifying: Slower than 1:37.89
Team Seed Finals
===============================================================================
1 Machine Aquatics-PV 'A' NT 1:35.93
2 Machine Aquatics-PV 'B' NT 1:40.87
3 Fairland Aquatics Swim Team-PV 'A' NT 1:47.21
Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
Team Seed Finals
===============================================================================
1 Machine Aquatics-PV 'A' NT 1:46.69
2 Machine Aquatics-PV 'B' NT 1:47.80
-- Prince George's Kings-PV 'A' 2:13.06 NS
1) Kulczycki, Joshua L 14 2) Cribbs, Matthew C 16
3) Kulczycki, Brendan J 16 4) Myers, Brandon L 13